Twoja przyszłość. W zasięgu ręki.

Czy jesteś gotowy, aby zrobić kolejny krok?

Spełnienie Twoich ambicji. To właśnie wspólnie robimy.

Wierzymy, że zespołowa oraz efektywna praca do tego prowadzi. Ty jako pracownik wykonujesz swoje obowiązki dając z siebie wszystko w pracy i rozwijając się. My pracujemy tworząc środowisko pracy, w którym Twoje wysiłki są doceniane i nagradzane oraz dokładamy wszelkich starań, aby zachować przejrzystość i uczciwość.

 

Dzięki temu możesz się rozwijać i maksymalnie wykorzystywać swoje możliwości i swoją przyszłość. Brzmi świetnie, prawda?

Biuro HOBIJ Polska

+48 77 415 32 04
praca@hobij.pl

 

Ul. Kołłątaja 10/4
45-064 Opole

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Więcej niż praca.

Szukasz nowej pracy? Jesteś w dobrym miejscu, w HOBIJ! Przedstawiamy Ci świetnych pracodawców w Holandii. Ale to nie wszystko.

 

W razie potrzeby zapewniamy dobre i bezpieczne zakwaterowanie (zgodne ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa) oraz organizujemy transport do i z pracy. Załatwiamy również wszelkie niezbędne formalności i pomagamy w wypełnianiu dokumentów. Więc wszystko, co musisz zrobić, to zrobić pierwszy krok!

werknemers-maak kennis met HOBIJ

Poznaj HOBIJ.

Jesteśmy HOBIJ. Agencja rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji utalentowanych pracowników w Holandii i jak za granicą. Również w Polsce. Połączymy Cię ze świetnymi pracodawcami z branży produkcyjnej, technicznej oraz logistycznej. W naszym oddziale w Polsce zajmujemy się tym już od 2011 roku.

Od aplikacji do rozpoczęcia pracy.

Proces składa się z 6 prostych kroków.

Aplikacja

Pierwszym krokiem jest zaaplikowanie na jedną z naszych ofert pracy. W ciągu 48 godzin (w dni robocze) skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, wyślemy wiadomość lub e-mail, aby omówić Twoją aplikację. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, dostępności i oczekiwaniach.

Zapoznanie

Chcemy się z Tobą spotkać i poznać Cię osobiście. Jeżeli przebywasz za granicą lub w innym, dalszym miejscu, możemy to zrobić poprzez rozmowę wideo.

Umiejętności

Jeśli dana praca wymaga określonych umiejętności, chcielibyśmy je sprawdzić. Takie aspekty są omawiane podczas zapoznania.

Podpisywanie dokumentów

Kiedy wszystko będzie już omówione i gotowe, wyślemy Ci niezbędne dokumenty, m.in: opisy stanowisk, umowy i wszelkie warunki. Masz jeszcze trochę czasu na przemyślenie naszej oferty pracy. Jeśli jesteś zdecydowany – czas na podpisanie dokumentów!

Transport oraz zakwaterowanie

Jeśli przyjeżdżasz z zagranicy, musisz samodzielnie zorganizować podróż do Holandii. W razie potrzeby zapewniamy odpłatne, dobre i bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do i z pracy. Z radością powitamy Cię w naszym biurze w Veghel. Jeżeli nie posiadasz ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii, złożymy wniosek o ubezpieczenie zdrowotne w Twoim imieniu. Koszty ubezpieczenia oraz ewentualnego zakwaterowania zostaną potrącone z Twojego wynagrodzenia i zostaną wskazane na odcinku wypłaty.

Rozpoczęcie pracy.

Rozpoczynasz nową pracę u swojego pracodawcy. Twój jobcoach jest dostępny, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, otrzymać informację zwrotną lub po prostu porozmawiać. Ważna informacja: Twoje pierwsze wynagrodzenie jest wypłacane po drugim tygodniu pracy, dlatego do tego czasu zalecamy posiadanie środków na swoje wydatki.

Akademia Never Stop Growing.

Nigdy nie przestawaj się rozwijać. To jest nasze motto. Dlatego właśnie założyliśmy Akademię Never Stop Growing. Akademia oferuje różnorodne programy szkoleniowo-edukacyjne z zakresu logistyki i techniki. Możesz, na przykład przeszkolić się, aby uzyskać certyfikat spawacza lub operatora wózka widłowego! Takie certyfikaty dadzą Ci więcej możliwości zatrudnienia, zarówno w organizacji, w której obecnie pracujesz, jak i na rynku pracy. Chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach?

Chcesz otrzymać bonus €100 netto?

Jesteś obecnie pracownikiem HOBIJ? Znasz kogoś chętnego do podjęcia pracy w Holandii? Jeśli tak, to świetnie! Poleć znajomego, a my nagrodzimy Cię bonusem w wysokości 100€ netto za każdą nową osobę, którą nam zarekomendujesz!

Kontakt

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pytania?

Sprawdź FAQ. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.